Cenová kalkulace

Pro zjištění ceny včetně množstevních slev pro Váš konkrétní projekt prosím využijte formulář níže. Po jeho odeslání Vás budeme kontaktovat do 2 pracovních dnů již s konkrétní nabídkou.

Pořizovací náklady


V případě vlastnictví stávajících vodoměrů BONEGA předpřipravených pro přenos dat (na ciferníku SA-E nebo TA-E), není nákup vodoměrů nutný (zadejte počet 0).

Kontrolní vodoměr se nejčastěji umisťuje za fakturační vodoměr případně dále na každou budovu nebo stupačku. Instalace kontrolního vodoměru umožňuje odhalování úniků a podvodů, které vznikají před poměrovými vodoměry.

Jeden vysílač lze použít na dva vodoměry (např. na teplou a studenou vodu), pokud jsou od sebe vzdáleny maximálně 80 cm. Kontrolní vodoměr také vyžaduje vysílač. Životnost AA baterie ve vysílači je 5 let a je vyměnitelná. Samotný vysílač má garantovanou životnost 10 let.

Uzávěr vody již obsahu vlastní vodoměr i vysílač.

Jedna základna dokáže načíst data z libovolného počtu vysílačů cca 2 patra nahoru a dolů (obslouží tedy 5 pater).

Provozní náklady


Kontaktní údaje


Orientační základní ceny

bez množstevních slev

🎁 AKCE PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY: Prvních 12 měsíců jsou veškeré online služby zcela zdarma. Poté se můžete sami rozhodnout, jestli chcete v jejich používání pokračovat či nikoliv.

Neúčtujeme žádné další poplatky mimo ceny uvedené níže (např. za zavedení měřidel a objektů do systému, aktivace, udělení přístupu nájemcům, režijní náklady, software atd.)

Pořizovací náklady bez DPH
Chytrý vodoměr BONEGA na studenou nebo teplou vodu 520 Kč na období 5 let (roční náklad 104 Kč)
Vysílač online s výměnným bateriemi pro jeden vodoměr (s eliminací zpětného toku) 1250 Kč na období min.15 let (roční náklad 83 Kč)
Vysílač online s výměnným bateriemi pro dva vodoměry (s eliminací zpětného toku) 1350 Kč na období min.15 let (roční náklad 90 Kč)
Sestava automatického uzávěru vody (vysílač s bateriemi a pamětí + uzávěr) 3960 Kč na období min.15 let (roční náklad 264 Kč)
Základna BONEGA 3500 Kč jedna na stovky vysílačů v okruhu cca 5 pater všemi směry, období min.15 let (roční náklad 233 Kč)
Vysílač pro hlídání spotřeby z elektroměrů a plynoměrů systém "S0" na jeden měřič 1040 Kč na období min.15 let (roční náklad 69 Kč)
Kontrolní domovní vodoměr Sensus 420 020 L165 R160 dle aktuálních cen typicky jeden na budovu
Snímač HRI Pulse Unit A1/D1, D10, D100, D1000 dle aktuálních cen jeden pro každý kontrolní vodoměr
Provozní náklady bez DPH
Veškeré online služby, alarmy a analýzy po minutách 9,10 Kč / vodoměr / měsíc PRVNÍCH 12 MĚSÍCŮ VEŠKERÉ ONLINE SLUŽBY ZCELA ZDARMA
Montážní náklady dle aktuálních cen